Aktualności

16 maja/2017

 ZLOT LAUREATÓW KONKURSU KRAJOZNAWCZEGO
 PTTK "POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"

    W dniach 26-28.05.2017 Inez Dmitruk i Martyna Leoniuk uczestniczyły w CENTRALNYM ZLOCIE LAUREATÓW XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU KRAJOZNAWCZEGO PTTK „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” 

W zlocie, który tym razem odbył się w Witnicy (woj. Lubuskie) zgodnie z wieloletnią tradycją, biorą udział uczniowie, autorzy najlepszych opracowań krajoznawczych nagrodzonych na etapie centralnym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” wraz z opiekunami. Praca Inez i Martyny „Nas czas – strażnicy tradycji” została napisana pod opieką Elżbiety Ciulkiewicz i Dariusza Horodeckiego.

Podczas zlotu nasze dziewczyny zwiedziły najciekawsze miejsca w gminie i mieście Witnica, m.in. Park Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji w Witnicy, Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich, Edukacyjny Park Dendrologiczny PTTK w Mościcach, były na wycieczce krajoznawczej na terenie Parku Krajobrazowego, ale także poznały szereg młodych ludzi z całej Polski. Oto krótka relacja fotograficzna z pobytu: