Osiągnięcia  w roku szkolnym 2016/2017
   

 GÓRA STRONY

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE

 

ZAWODY SPORTOWE


 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE 
I ARTYSTYCZNE

 

 
 
KONKURS
"POZNAJ BIAŁORUŚ"

I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna
Jakub Odzijewicz i Damian Dmitruk

 

I miejsce w kategorii fotografia
Marlena Kalina

II miejsce w kategorii fotografia
Maja Oksentowicz

wyróżnienie w kategorii praca plastyczna
Mateusz Lubiński

 

XX TURNIEJ CZYTANIA TEKSTÓW CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH

II miejsce na etapie centralnym

Gabriel Pach

 

 

KONKURS OMKK
„POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

Finalistki na etapie centralnym

Inez Dmitruk i Martyna Leoniuk

 

 

KONKURS FORM TEATRALNYCH
W JĘZYKU BIAŁORUSKIM

 

I miejsce na etapie centralnym

Uczniowie Gimnazjum
 

 

III miejsce na etapie centralnym

Grupa teatralna „Bajka”

 

KONKURS WIEDZY O PRAWIE

Finalistka na etapie centralnym

Aleksandra Rogoza

 

KONKURS WIEDZY O PRAWIE
 


 

Finalistki na etapie okręgowym
Monika Zyrczuk - Żar,  Aleksandra Rogoza

 

46 KONKURS "OJCZYSTE SŁOWO"
ETAP CENTRALNY

I miejsc na etapie centralnym

Monika Zyrczuk -Żar

 

46 KONKURS "OJCZYSTE SŁOWO"
ETAP REJONOWY

kategoria przedszkolna

Andrieiev Matviy - III miejsce

 

kategoria kl. I-III

Niesteruk Mikołaj - II miejsce

 

III miejsce
Struczyk Oriana
Kukołka Hanna

Oleszczuk Lena - wyróżnienie

 

kategoria kl. IV-VI

  

II miejsce
Niesteruk Daria
Pach Gabriel
 

kategoria kl. I-III gimnazjum

Zyrczuk-Żar Monika - I miejsce

Dmitruk Inez - II miejsce

  

III miejsce
Kadłubowska Natalia
Pietrowska Sandra

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”
ETAP SZKOLNY

awans do półfinału wojewódzkiego

Dominika Leoniuk – kl. IIIa
Jakub Sebetyniuk – kl. IIIa
Roksana Spora – kl. IIIb

 

III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ GIMNAZJALNEJ
 OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
 ELIMINACJE SZKOLNE

awans do eliminacji okręgowych
Aleksandra Bowtruczuk kl. II G
Aleksandra Rogoza kl. II G 
 Monika Żyrczuk-Żar kl. III G

 

KONKURS SZKOLNY
"MOJA GRA LOGOPEDYCZNA"

I miejsce

Aleksandra Żukowicka

Róża Niewińska

Hanna Cetra

Małgorzata i Katarzyna Hoff

Damian Juźwiuk

 

II miejsce

Mateusz Ryngajło

Kacper Zagrobski

Rafał Toczko

Magdalena Niesterowicz

Michał Taranta

 

III miejsce

Małgorzata Kościk

Agata Dolina Sulima

Marcin Taranta

Filip Kleszczewski

Jakub Burak

 

Wyróżnienie

Jan Kurasz

Paweł Krot

Karolina Karpuk

 

KONKURS SZKOLNY
XXI EDYCJA KONKURSU KOLĘDNICZEGO

GRUPY KOLĘDNICZE

I miejsce

   

Leoniuk Martyna, Oksentowicz Maja, Pach Julia

Dziubonos Łukasz, Odzijewicz Jakub, Dmitruk Damian

Suszko Jakub, Hoff Bartosz, Zalewska Wiktoria, Bielińska Nikola Ewa

 

II miejsce

  

Kalina Marlena Marta, Dmitruk Inez, Grygoruk Jakub, Tchórzewski Jakub, Leoniuk Maryna, Leoniuk Wiktoria, Burak Natalia, Zyrczuk – Żar Monika, Salińska Anna

Karpuk Weronika, Anna Salińska, Natalia Stepaniuk, Natalia Kadłubowska

Fleiszreser Oliwier Zygmunt, Toczko Rafał, Borawski Sebastian, Hoff Piotr, Rogowska Karolina, Kościk Małgorzata, Sacharewicz Amelia, Brzozowska Martyna, Kownacka Julia, Dmitruk Maja, Struczyk Oriana, Onopiuk Oliwia, Żuber Edyta

 

III miejsce

  

Leoniuk Dominika, Radziwoniuk Maja, Połowianiuk Laura

Osa Piotr, Niesteruk Mikołaj, Dolina Sulima Damian

Bogacewicz Dominika, Peplińska Wiktoria Zofia, Niewińska Patrycja, Niesteruk Daria

 

Wyróżnienie

Kysiak Dawid, Struczyk Hektor, Kościk Magdalena, Rengajło Nikola, Horodecka Julia

RODZINNE KOLĘDOWANIE

I miejsce

  

 Bogacewicz Kinga, Bogacewicz Dominika

Pach Julia, Pach Gabryś

 

II miejsce

  

Kukołka Hanna, Kukołka Dawid

Leoniuk Dominika, Leoniuk  Martyna

 

III miejsce

  

Rogowska Kinga, Rogowska Karolina

Pietruczuk Sylwia, Bobik Edyta

 

KONKURS SZKOLNY
"ŚWIĄTECZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY"

I miejsce

Daniel Ignatiuk – kl.IIIa
Julia Kownacka – kl.II
Maja Dmitruk– kl.II

II miejsce

Karina Kurasz – kl.IIIb
Patrycja Jakoniuk  – kl.IIIb
Kacper Niewiński – kl.IIIb

III miejsce

Dominika Leoniuk – kl.IIIa
Agata Dolina Sulima – kl.I
Sebastian Borawski – kl.II
Damian Dolina Sulima – kl.IIIa
Nicola Rengajło – kl.IIIa
Laura Połowianiuk – kl.IIIa

Wyróżnienie

Miłosz Lubiński – kl.IIIa
Mikołaj Niesteruk – kl.IIIa
Dawid Niestierowicz – kl II
Nicola Rengajło – kl.IIIa

 

KONKURS SZKOLNY
"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"

Grand Prix:

 

Osa Piotr

 

I miejsce

   

Klasy „0”

Klasy I-III

Żukowicka Aleksandra
Niewińska Róża
Goworko Agata
Andrieiev Matviy
Stepaniuk Filip
Kubajewska Lena

AndrieievRadion
Horodecka Julia
Dolina Sulima Agata
Niewiński Kacper
Niestierowicz Dawid

 

Klasy IV-VI

Stepaniuk Gabriel
Stepaniuk Ewelina

 

II miejsce

 

Klasy „0”

Klasy I-III

Sawicka Aleksandra
Burak Jakub
Bogacewicz Kinga
Rybaczuk Małgorzata

Dolina Sulima Damian
Sakowski Patryk
Połowianiuk Laura
Zagrobski Kamil
Niesteruk Mikołaj
Radziwoniuk Maja
Dmitruk Maja
Kownacka Julia
Kościk Magdalena
Kościk Małgorzata

Klasy IV-VI

Marcinowicz Sara
Peplińska Wiktoria
Niewińska Patrycja

 

III miejsce

 

Klasy „0”

Klasy I-III

Sawicka Anna
Zagrobski Kacper

 

Zalewska Kinga
Spora Martyna
Spora Roksana
Kurasz Karina
Stepaniuk Roksana
Kukołka Hanna
Leoniuk Dominika
Żużel Dawid
Jakoniuk Patrycja
Ignatiuk Daniel

Klasy IV-VI

Niestierowicz Magdalena
Niesteruk Daria

 

Wyróżnienie

 

Klasy „0”

Klasy I-III

Sakowska Wiktoria
Kurasz Jan

 

Taranta Marcin
Brzozowska Martyna
Suszko Maksymilian
Borawski Sebastian
Krot Paweł

Klasy IV-VI

Niewiński Oskar

 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
 „EKOLOGICZNY PARASOL”

wyróżnienie
Matviy Andrieiev

więcej

I MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS RECYTATORSKI
 POEZJI ANGIELSKIEJ 2016.

II miejsce w kategorii klas I - III
Oriana Struczyk


wyróżnienie w kategorii klas I - III
Dawid Żużel

więcej

XVII EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO
"Trójgłos Poetycki"

Hanna Kukołka
finalistka
 na etapie powiatowym
 w Bielsku Podlaskim

 

X KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH
 POWIATU BIELSKIEGO

I miejsce
Sandra Pietrowska

 więcej zdjęć

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
 

Grand Prix
Sandra Pietrowska
 

I miejsce
Bartosz Hoff, Gabriel Pach
Daria Kulik, Patrycja Pawluczuk

 

II miejsce
Daria Niesteruk, Wiktoria Peplińska, Kinga Rogowska

Maja Oksentowicz, Martna Leoniuk

 

III miejsce
Wiktoria Zalewska

Inez Dmitruk

wyróżnienie
Robert Kuptel, Dawid Kukołka

 

Konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość ..."
- etap szkolny:

klasy IV - VI
 "Czy znasz twórczość
Tomasza Szweda"

klasy gimnazjalne
"Czy znasz twórczość
 Anny Zgierun - Łaciny"

 

I miejsce

Kaliszuk Iwona

Dmitruk Inez

 

II miejsce

Niewińska Patrycja Kadłubowska Natalia

 

III miejsce

Siemionczyk Mateusz Rogoza Aleksandra

 

XIX Ogólnopolski Konkurs „Historia Bliska”
 organizowany przez Ośrodek Karta i Dom Spotkań z Historią

I miejsce
Grzegorz Kalina
Mateusz Karpiuk
Natalia Mironczuk
Jakub Rybak
Mateusz Stepaniuk
Grzegorz
Taranta

czytaj więcej

Konkurs szkolny "Drugie życie śmieci"


I miejsce

w kategorii klas I-III
 Kościk Małgorzata       (kl. I)
 Gawryluk Jan              (kl. I)
 Żuber Edyta                (kl. II)
 Dolina Sulima Damian (kl. IIIa)
 Stepaniuk Roksana      (kl. IIIb)

w kategorii klas IV-VI
Rogowska Kinga    (kl. V)
Lubiński Mateusz   (kl. VI)
Dmitruk Damian    (kl. VI)

 



II miejsce

w kategorii klas I-III
Fleisfreser Oliwier      (kl.I)
Dolina Sulima Agata   (kl.I)
Lubiński Miłosz         (kl. IIIa)

 

w kategorii klas IV-VI
Hoff Bartosz         (kl. IV)
Kościk Natalia       (kl. V)
Lubiński Filip        (kl. V)
Stepaniuk Ewelina (kl. VI)
Stepaniuk Gabriel  (kl. VI)


III miejsce

w kategorii klas I-III
Borawski Sebastian   (kl. II)
Niesterowicz Dawid  (kl. II
Rogowska Karolina   (kl. II)
Taranta Marcin         (kl. IIIb)
Zalewska Kinga        (kl. IIIb)
Horodecka Julia        (kl. IIIb)
w kategorii klas IV-VI
Niewiński Oskar          (kl. IV)
Bogacewicz Dominika  (kl. IV)
Niesterowicz Magdalena (kl. V)
Kubajewski Kamil        (kl. V)
Korszak Marcin           (kl. IV) 

czytaj więcej

 

GÓRA STRONY

 

 

 


 

ZAWODY SPORTOWE

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
„BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”
 

  GIMNAZJUM
III miejsce na etapie rejonowym
M. Niczyporuk, P. Mironczuk, J. Grygoruk

 

 SZKOŁA PODSTAWOWA
VIII miejsce na etapie rejonowym
E. Bobik, K. Mirończuk, Ł. Dziubonos, D. Dmitruk

 

X TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
 O PUCHAR WÓJTA GMINY ORLA

Szkoła Podstawowa

I miejsceEdyta Bobik
II miejsce Filip Lubiński
III miejsce – Miłosz Lubiński

Gimnazjum

I miejsce Marlena Kalina
III miejsceInez Dmitruk

 

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I miejsce
Dmitruk Damian
VI miejsce
Sakowska Andżelika

 

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I miejsce
Niczyporuk Mateusz
II miejsce
Burak Natalia
V miejsce
Grygoruk Jakub

 

UNIHOKEJ
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

IV miejsce
 Mikołaj Niesteruk, Paweł Mirończuk, Maksymilian Tchórzewski,
 Dawid Żużel, Oskar Niwiński, Marcin Korszak, Gabriel Pach,
 Kamil Kubajewski, Damian Dmitruk, Łukasz Dziubonos,
Filip Lubiński

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI GRUPY POŁUDNIOWEJ
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

III miejsce
 Dmitruk Damian, Dziubonos Łukasz, Lubiński Filip, Kubajewski Kamil, Korszak Marcin, Niewiński Oskar, Mironczuk Paweł, Tchórzewski Maksymilian, Żużel Dawid, Pach Gabriel, Dolina-Sulima Damian, Zagrobski Kamil

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

I miejsce
 Dmitruk Damian, Dziubonos Łukasz, Lubiński Filip, Kubajewski Kamil, Korszak Marcin, Niewiński Oskar, Mironczuk Paweł, Tchórzewski Maksymilian, Żużel Dawid, Pach Gabriel, Dolina-Sulima Damian, Zagrobski Kamil

 

GÓRA STRONY

 

kronika