Z ŻYCIA SZKOŁY

17 styczeń 2018

UCZNIOWIE KLAS I - III W BIAŁYMSTOKU

17 stycznia uczniowie klas  I-III uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku. Opera Podlaska była pierwszym punktem naszego programu. Dzieci zwiedziły budynek, a następnie obejrzały spektakl Hanny Januszewskiej „Kot w butach”. Jest to znana bajka, ale opowiedziana trochę inaczej. Udział muzyków, którzy na żywo towarzyszyli poczynaniom aktorów stworzył wspaniałe warunki dla odbioru barwnej, dynamicznej i bajkowej fabuły, której główny wątek stanowi historia miłosna dworskiej córki szlachcica – Zosi i biednego osieroconego przez młynarza właściciela kota – Jasia.

Następnie uczestnicy wycieczki udali się na wystawę klocków LEGO. Jest to największa w Polsce taka wystawa, która powstała z 10 tirów klocków i sprzętu, zajmuje 1300 m2 powierzchni. Jest tam ponad 80 makiet prezentujących fantastyczne budowle z kilku milionów klocków Lego.

Ostatnim punktem napiętego programu był Jumper Park. Czekało tam wiele atrakcji: arena do zbijaka, wielki basen z gąbkami, poducha powietrzna, ścieżki trampolinowe, ścianka wspinaczkowa, koszykówka na trampolinach i ogromny airtrack!

Do szkoły wrócili zmęczeni, ale zadowoleni!!!