11/10/2013

DZIEŃ NAUCZYCIELA

W dniu 11 października odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Ten wyjątkowy dzień świętowali z nami nauczyciele, emerytowani nauczyciele  Zespołu Szkół w Orli oraz przedstawiciele Rady Gminy.
           Uczniowie włożyli wiele trudu w przygotowania do apelu.  W scence wystąpiła klasa VI SP, przygotowała ich pani Alicja Zinkiewicz, dzięki której była również piękna scenografia. Uczniowie tej samej klasy wykonali trzy piosenki przygotowane z panią Jolantą Kryńską. Poza klasą VI SP, wystąpił również zespół ‘1/3’ pod przewodnictwem pani Elżbiety Ciulkiewicz. Wiersze dedykowane nauczycielom, pracownikom szkoły i gościom recytowali przedstawiciele klasy I-III SP, V SP i IIIG.

Na zakończenie przedstawiciele wszystkich klas podstawowych i gimnazjalnych podziękowali  nauczycielom za trud włożony w ich naukę i podarowali skromne upominki – jabłka i piękne róże, oraz sztuczne kwiatki przygotowane przez koło plastyczne pani Iwony Żużel.